
Швидкий і потужний повербанк 75000 mAh HOCO J94 Overlord 22.5W QC3.0 PD3.0 LED-дисплей White
- Немає в наявності
- Код: mb-74950
2 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидкий і потужний повербанк на 75000mAh і цифровим LED-дисплеєм HOCO J94 Overlord 22.5W QC3.0 PD3.0 White
колір: Білий
Hoco J94 Overlord, портативний акумулятор, 75000 mAh, вхід Type-C/MicroUSB 18W, вихід USB 22.5W/Type-C 20W, LED-дисплей, підтримка протоколів швидкого заряджання
1. Ємність: 75000mAh 277.5Wh. Номінальна ємність: 44000mAh.
2. Вхід: Micro-USB/Type-C — 18W (для QC, для FCP, для AFC).
3. Вихід:
USB 1 – 22.5W (для QC, для FCP, для SCP, для AFC),
USB 2 / 3 – 5V / 2.1A.
Type-C — 20W (для PD, QC, для FCP, для AFC).
Загальний вихід — 5V/3A.
4. Дисплей: LED цифровий дисплей.
5. Матеріал: ABS + PC вогнетривкий корпус + літій-полімерна батарея.
6. Розмір: 157*116*45 мм. Вага: 1400 г.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 75000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 157 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 116 мм |
| Вага | 1400 г |
| Користувацькi характеристики | |
| Комплектація | Повербанк Hoco J94 Overlord 75000mAh *1 шт.; Зарядний кабель *1 шт.; Документація; Заводське паковання |
| Дисплей | LED цифровий дисплей |
| Швидка зарядка | USB 1 — 22.5 W (для QC, для FCP, для SCP, для AFC), Type-C — 20 W (для PD3.0 / 2.0, для QC3.0 / 2.0, для FCP, для AFC) |
| Ємність акумулятора | 277.5 Вт·ч |
| USB 2/3 | 5V / 2.1A |
- Ціна: 2 999 ₴











