
Повербанк зі світильником HOCO J86B Powermaster 60000 mAh 22.5W QC 3.0 PD3.0 Black
- Готово до відправки
- Код: mb-74833
3 199 ₴
2 719,15 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Швидкий і потужний повербанк на 60000 mAh зі світильником і цифровим дисплеєм HOCO J86B Powermaster 22.5W QC3.0 PD3.0 Black
колір: Чорний
HOCO J86B Powermaster є потужним портативним акумулятором із дивовижною ємністю 60000mAh і безліччю опцій для заряджання. Незалежно від того, куди ви йдете, цей акумулятор гарантує, що ваші пристрої будуть заряджені.
Велика місткість
З ємністю на 60000 mAh (номінальна ємність 35400 mAh) цей акумулятор здатний заряджати більшість пристроїв кілька разів, перш ніж йому буде потрібне заряджання.
Входи
Портативний акумулятор обладнаний трьома входами: Micro-USB, Type-C і Lightning, кожен із яких підтримує потужність 18W і сумісний із різними протоколами швидкого заряджання, включно з QC3.0, PD3.0, FCP і AFC.
Виходи
Акумулятор має безліч виходів для заряджання різних пристроїв: USB 1 підтримує потужність до 22.5 W, Type-C — до 20W і три додаткові USB-порти видають 5V/2.1A (загальна потужність: 5V/3A).
LED Цифровий Дисплей
Цифровий LED-дисплей дає змогу легко відстежувати залишковий рівень заряду акумулятора. Функція настільної лампи робить цей акумулятор ще універсальнішим у використанні.
Матеріал
Акумулятор виготовлений із міцного ABS і вогнетривкого PC матеріалу, а також обладнаний літієво-полімерною батареєю. Розмір акумулятора становить 178*83*60 мм, а вага — 1200 г, що робить його ідеальним для подорожей.
HOCO J86B Powermaster — це незамінний аксесуар для будь-якого мандрівника, студента або бізнесмена, який завжди в русі та потребує надійного джерела харчування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, LED лампа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 83 мм |
| Вага | 1200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | USB 1 / 2 - 22.5W (для QC3.0 / 2.0, для FCP / SCP, для AFC, для VOOC, для DASH), Type-C (для PD3.0 / 2.0, для QC3.0 / 2.0, для FCP, для AFC) |
| Ємність акумулятора | 60000 |
| Дизайн | LED світильник |
| Тип зарядки (вихідний струм) | Технологія швидкої зарядки 3.0 (3А і вище) |
- Ціна: 2 719,15 ₴











