
Дрифт машинка на радіокеруванні Subaru Impreza 4WD | Повнопривідна Імпреза на пульті
- Немає в наявності
- Код: mb-74798
1 299 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дрифт машинка на радіокеруванні Subaru Impreza 4WD | Повнопривідна Імпреза на пульті
колір: Синій / Чорний
Увага! Батарейки для пульта управління до комплекту не входять.
Subaru Impreza 4WD: Радіокерована дрифт-машина на радіокеруванні
Здивуйте та порадуйте свою дитину з нашою Subaru Impreza 4WD, повнопривідною дрифт-машиною на радіокеруванні. Це не просто іграшка, це чудовий засіб для розвитку координаційних навичок і введення у світ автоспорту.
Унікальні особливості
Ця машина цікава не тільки для дітей, а й для дорослих. Вона оснащена повним приводом і двома потужними моторами. Корпус виконано з міцного пластику, а керування здійснюється за допомогою зручного пульта. Машинка також оснащена пластиковими колесами для максимального ковзання під час дрифту. За необхідності, ви можете замінити їх на колеса з гумовим покриттям, які входять до комплекту.
Технічні характеристики
- Масштаб: 1:24
- Розміри: Довжина - 18,5 см, Ширина - 8 см
- Акумулятор: Li-ion 500 mAh 3.7 V
- Пульт живиться від 2-x батарейок типу АА.
- Максимальна швидкість: 15 км/год
- Привід: Повний
- Тип управління: Радіокерування
- Країна-виробник: Китай
До комплекту входить:
- Машина для дріфту Subaru Impreza 4WD
- Пульт керування (Батарейки в комплект не входять)
- Комплект запасних коліс
- Зарядний пристрій
- Помаранчеві шашки для тренувальної їзди
- Упаковка
Наші радіокеровані машини - це чудовий подарунок для будь-якої дитини, і гарантовано принесуть багато веселощів і задоволення.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Синій |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Привід | 4WD |
- Ціна: 1 299 ₴











