
Мультитул Xiaomi NexTool Nano Multifunction Knife 10-в-1 KT5024 NE20123 Black Оригінал!
- Немає в наявності
- Код: mb-74562
1 199 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Мультитул Xiaomi NexTool Natuo Multifunction Knife 10-в-1 KT5024 NE20123 Black Оригінал! | ножиці | плоскогубці | пила | кресало | кресало
колір: Чорний
Xiaomi NexTool Natuo Multifunction Knife KT5024 NE20123 Black Оригінал - ваш наднадійний помічник у подорожах і на дорогах!
Нестача потрібного інструменту на дорозі або в поході може стати серйозною проблемою. Xiaomi NexTool Natuo Multifunction Knife KT5024 NE20123 прийде на допомогу в будь-якій непередбачуваній ситуації.
Цей інноваційний мультитул від Xiaomi, укомплектований безліччю функцій, забезпечує по-справжньому всебічну підтримку. Яким би складним не було завдання - від відкривання пляшок і консервних банок до роботи з дротами і тканинами - цей багатофункціональний інструмент з легкістю з ним впорається.
Вагою менше 200 грам і компактними габаритами, NexTool зручно вкладеться у вашу кишеню, сумку або бардачок. При цьому він скоротить ваш набір інструментів до одного дивовижного пристрою, що включає:
- Довгоносі плоскогубці.
- Стандартні кліщі.
- Тонкі дротяні кліщі.
- Пилу.
- Хрестову викрутку.
- Кресало.
- Шліцьову викрутку.
- Відкривачку для пляшок.
- Ніж.
- Ножиці.
Виготовлений з міцної нержавіючої сталі HRC50, NexTool Natuo KT5024 витримує високі навантаження і готовий до роботи в екстремальних умовах. Його гострі леза покриті спеціальним матеріалом для запобігання затуплення, що подовжує термін служби.
NexTool з легкістю впорається з дротом діаметром до 2,5 мм, а інтегровані ножиці та пилка допоможуть вам подолати будь-які труднощі.
Оптимізуйте своє життя з Xiaomi NexTool Natuo Multifunction Knife KT5024 NE20123 - інструментом, що втілює в собі багатофункціональність і комфорт!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NexTool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 194 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Кількість інструментів | 10 шт. |
| Конфігурація | Ножиці, Відкривачка для пляшок, Ніж, Кліпса, Пасатижі, Кусачки, Пила по дереву, Викрутка |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина ручки | 106 мм |
| Заточення леза | Однобічна |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Матова |
| Сталь леза | 420J2 |
| Сталь плоскогубців | 20cr13 |
| Тип | Складной |
- Ціна: 1 199 ₴










