
Сенсорний світильник BASEUS Full Moon Human Body Induction Night Light Warm White нічник із датчиком
- Немає в наявності
- Код: mb-73967
999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Сенсорний світильник BASEUS Full Moon Human Body Induction Night Light (DGFM-02) Warm White нічник з датчиком
колір світіння: Теплий білий
Повний місяць G2
Бездротова лампа з датчиком руху й освітленості чудово працюватиме цілу добу. Вночі, коли ви йдете за водою або вдень у темній шафі шукаєте потрібні вам речі.
Основа світильника кріпиться до будь-якої рівної поверхні скотчем 3M. Лампа кріпиться до основи за допомогою магніту, тому ви можете легко взяти її із собою в будь-який час. Він має вбудований магніт, тож ви також можете повісити його на холодильник.
Його найбільшою перевагою є те, що він має два режими індукції:
- Датчик тіла PIR
- датчик сутінку.
Лампа визначає наявність людського тіла й автоматично вмикається, освітлюючи шлях (лампа вмикається тільки за недостатнього освітлення). Якщо немає руху, світло автоматично вимикається через 20 секунд для заощадження енергії.
Лампа має перемикач, завдяки якому ми можемо встановити постійне світло або повністю вимкнути.
- Нічник заряджається за допомогою USB-кабелю, що додається.
параметры:
- Модель: Повнолуння Індукційне нічне світло людського тіла G2
- Колір корпусу: Білий
- Матеріал: АБС + ПК
- Ємність: 1200 мА·год
- Колірна температура: 3000K (тепле світло)
- Індекс передавання кольору: Ra> 80
- Розміри: 110x74x47 мм
- Джерело світла: світлодіод
- Вхідна напруга: 5 В
- Потужність: 0,2 Вт
- Кут індукції: 120°
- Діапазон індукції: 0-6 м
- Час освітлення: ~36 год
- Робоча температура: -10°C - +40°C
- Заряджання: кабель USB-C (у комплекті)
- Модель: DGFM-02
Паковання продукту — це завжди фірмовий блістер або коробка. Його фото внизу пропонування.
Найважливіші переваги:
- Нічник обладнаний міцним акумулятором і входом USB-C.
- 2 режими індукції: датчик руху та датчик сутінку.
- Двошарова фільтрація — захищає очі та не дає їм втомлюватися у разі тривалого використання.
- Матеріал залишає лампу приємною на дотик, гладкою та гнучкою.
- Для заряджання можна використовувати будь-який USB-порт.
- Світильник має пожежобезпечний корпус класу В, безпечніший і надійний.
- Час заряджання лампи приблизно 3 години.
- Магнітна конструкція дає змогу використовувати його як ліхтарик.
- Міцний скотч 3М.
- Міняти режим неймовірно просто — досить покрутити плафон світильника.
Датчики руху та світла
Світильник ідеально підходить для освітлення коридору, ванної кімнати, підвали, внутрішньої частини гардероба, сходів, полиць. Він увімкнеться автоматично, коли виявить рух, але увімкнеться тільки тоді, коли датчик освітленості виявить, що темно.
У разі виявлення руху світло горить постійно, якщо немає руху, він автоматично вимикається приблизно за 20 секунд. Це заощаджує енергію
120° і 5-7 метрів — це кут і дальність дії датчика руху.
- Якщо вам потрібне безперервне світло, просто поверніть плафон на «ВКЛ», і світло не згасне. Так само ми повністю вимикаємо лампу, встановивши «OFF».
Гарна компанія для тих, кого ти любиш
Ідеальний подарунок для літніх людей і дітей, які бояться темряви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 0.2 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85 г |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр | 74 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 74 мм |
- Ціна: 999 ₴











