
Повербанк зі світильником 50000mAh WK Minre Digital Display Power Bank WP-283 2xUSB 5V*2.1A
- Немає в наявності
- Код: mb-74120_1
1 899 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Повербанк WK Minre Digital Display Power Bank WP-283 50000 mAh White 2xUSB-A 5V*2.1A (Білий)
WK Minre Digital Display Power Bank WP-283 портативний акумулятор 50000 mAh, MicroUSB/Type-C вхід і два USB 2 A зі світильником з LED-дисплеєм. У наш час у будь-якій поїздці нас завжди супроводжують вірні електронні друзі: мобільні телефони, цифрові фотокамери та інші портативні пристрої. Зовнішній акумулятор 50000 mAh легко розв'яже проблему підзаряджання електронних пристроїв у дорозі та дасть змогу отримати максимум задоволення від довгоочікуваної відпустки.
Є чудовим рішенням для підтримки тривалої автономності вашого смартфона, екшн камери або будь-якого іншого електронного ґаджета, має 2 USB-A виходи, входи Type-C/MicroUSB і LED-дисплей рівня заряду. Наднімний зовнішній акумулятор на 50000 mAh — незамінний помічник у будь-яких поїздках.
Характеристики:
- Модель: WP-283
- Колір: Білий
- Увімкнення: кнопка живлення одним натисканням
- Вимкнення: автоматичне вимикання через 20 секунд
- Вихід USB 1/2: DC 5V-2.1A
- Порт USB: 2 USB
- Загальна потужність: DC 5V-2.1A
- Вхід Micro/Type C: DC 5V-2A
- Загальна потужність: 185 Вт/год
- Індикатор батареї: цифровий світлодіодний дисплей.
- Ємність: 50000mAh(3.7V)
- Розмір: 140*67*63 мм
- Вага: 978г
- Дисплей зарядки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2100 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Ліхтарик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 63 мм |
| Вага | 978 г |
| Користувацькi характеристики | |
| Ємність | 185 Вт·ч |
| Гарантійний термін | 6 |
| Ємність акумулятора | 50000 |
| Дизайн | Стандартний |
| Вхід | Micro-USB / Type-C |
| Вихід | 2xUSB-A |
| Вихідний струм, макс. | 2.1 A |
- Ціна: 1 899 ₴







