
Лампа настільна з акумулятором Philips Rock 5Вт 5000K 1800мАг USB-A білий
- Немає в наявності
- Код: 929003241407
1 069 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Philips Лампа настільна з акумулятором Rock 5Вт 5000K 1800мАг USB-A білий
Настільна лампа Philips LED Reading Desk lamp Rock, 5w, 5000K, 1800mAh (Lithium battery), біла. Настільний світильник Philips LED Performance з міцною конструкцією та оптимальними характеристиками – це ідеальний світильник, який принесе якість та яскравість у будь-який домашній простір. Комфортне світло, приємне для очей.Комфортне світлодіодне світло, яке приємне для очей
Неякісне світло може викликати напругу очей. Оскільки багато з нас проводять час у приміщенні, як ніколи важливо правильно освітлити свій дім. Продукти Philips відповідають суворим критеріям тестування, включаючи мерехтіння, стробоскоп, відблиски, передачу кольору та ефекти затемнення, щоб переконатися, що вони відповідають вимогам EyeComfort. Світлодіодні лампи Philips не тільки забезпечують комфортне освітлення, але й залишаються такими протягом усього терміну служби, забезпечуючи постійну якість світла, потужність і колір протягом більше десяти років. Переключіться на світло, яке приємне для очей.




Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Світловий потік | 90 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 284 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 176 мм |
- Ціна: 1 069 ₴










