
Повербанк зі світильником XO PR158 50000mAh 22.5W Digital Display 3USB+Type-C QC3.0 & PD3.0 Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73797_1
1 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк великої ємності зі світильником 50000mAh 22.5W XO PR158 Digital Display 3USB+Type-C QC3.0 & PD3.0 Black
колір: Чорний
Це чудовий продукт, розроблений для найвимогливіших користувачів. Має якісні Литий-Полімерні елементи і можливість заряджати до 3-х пристроїв одночасно!
Комплектація
- Банк живлення 50000 мА·год
- 1 х мікро-USB-кабель
Цвет:
- Чорний
Сумісність:
- Мобільні телефони, смартфони, ноутбуки, фотоапарати, ліхтарики, лампи та багато іншого.
- Підтримка протоколів швидкого заряджання PPS, AFC, FCP, Qualcomm Quick Charge 3.0 и Power Delivery 3.0
Найважливіша інформація
Потужний і ефективний зовнішній акумулятор, розроблений спеціально для наших клієнтів. Ми гарантуємо справжність заявленої потужності. Місткість на 100% відповідає реальній.
Найважливіші особливості:
✅ Висока ємність 50 000 мА·год
✅ Цифровий дисплей.
✅ Універсальний
✅ Портативний і зручний у використанні
✅ Одночасне заряджання 3 пристроїв.
Повна безпека використання
Висококласний полімерно-іонний акумулятор гарантує не тільки швидку, але й безпечне заряджання . Продукт інтелектуально виявляє під'єднані пристрої та регулює для них інтенсивність заряджання , захищаючи їх від пошкоджень.
Технічні характеристики:
- Ємність: 50000 мА·год
- Розрядна ємність блока живлення: вихід 5 В-3 А ≥ 29000 мА·год
- Індикація живлення: цифровий дисплей, клавішний перемикач
- Матеріал: АБС + ПК вогнестійкий рівень V0
- Вхід: Micro/Type-C/Lightning: DC5.0V-2.5A/9V-2A/12V-1.5A (18Вт)
- Вихід:
- Type-C: 5,0 В постійного струму-3 А/9 В-2,23 А/12 В-1,67 А (20 Вт)
- USB2: 5 В постійного струму-4,5 А/5,0 В-3 А/9 В-2 А/12 В-1,5 А (22,5 Вт)
- USB1/3: DC5V-2A (макс.)
- Протокол:
- вхідний протокол PD3.0/PD2.0, AFC
- вихідний протокол FCP PPS/PD3.0/PD2.0, QC3.0/QC2.0, AFC, FCP.
- Функція: заряджання + освітлення
- Розмір: 168*82,5*61,9 мм (довжина*ширина* товщина)
- Колір: чорний






Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Обмін і повернення товару: Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 4500 мА |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Ліхтарик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1177 г |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 82.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Да |
| Вхідна напруга | 5-12 |
| Вихідна напруга | 5-12 |
| Гарантійний термін | 3 |
| Дизайн | LED світильник |
| Ємність акумулятора | 50000 |
- Ціна: 1 999 ₴










