
Повербанк зі світильником HOCO J73 Powerful 30000 mAh
- Немає в наявності
- Код: mb-71875_1
1 099 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для перевірки достовірності hoco. на сайті виробника, переходите за посиланням: https://hocotech.com/ru/подлинность/
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення: Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Ліхтарик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 667 г |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Ємність акумулятора | 30000 |
- Ціна: 1 099 ₴



















