
ФМ-модулятор із шумозаглушенням Baseus Enjoy Car LED FM Transmitter BT5.0 Charger 3.4 A (CCLH-01) Black
- Немає в наявності
- Код: mb-74023
699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
ФМ-модулятор із шумозаглушенням Baseus Enjoy Car LED Wireless 2x USB/3,5mm jack MP3 Charger Bluetooth 5.0 3.4 A Black (CCLH-01) FM Transmitter
Універсальне розв'язання проблем
Фірмовий FM-трансмітер Baseus Enjoy Car Wireless MP3 Charger об'єднує в собі відразу дві корисні функції, працюючи як зарядний пристрій для будь-якого зовнішнього мобільного апарату, і як транслятор музичних композицій. Модель дасть змогу насолоджуватися улюбленою музикою й підтримувати заряд акумулятора смартфона на належному рівні. Корисний атрибут для сучасного автомобіля, який завжди стане в пригоді в дорозі й особливо далеко від цивілізації.

Розумне шумозаглушення
Інтегрований чипсет із фірмовою технологією оптимізації ланцюга та двоядерним процесором MCU + DSP дає змогу ефективно усунути будь-який шум фону, що глушить перешкоди частоти та забезпечує приємний слуху чистий, бездоганний звук. Модель обладнана парою інтерфейсів USB і кардридером, що дасть змогу синхронізувати з пристроєм будь-який зовнішній носій і неабияк розширити можливості відтворення.


Трансляція на вищому рівні
Діапазон FM-частот вражає: від 87,5 до 108 МГц, що дасть змогу налаштуватися на будь-яку популярну радіохвилю. Відтворення музики з tf-картою на 32 Гб або usb-диском, а також через традиційний вихід AUX — це додаткова можливість роботи з будь-якими зовнішніми пристроями. Модель підтримує будь-які стандарти аудіоформати, включно з форматами MP3, WMA, FLAC, WAV, що допомагає відтворювати мелодії в найкращому цифровому форматі.
Комфортне керування
Інтерфейс панелі керування простий та інтуїтивно зрозумілий. Різні функції інтегровані в круглі кнопки, а наявність функціональних зон оптимізує процес налаштування. Зручна велика поворотна ручка дає змогу легко регулювати параметри. Навігація гучного зв'язку дасть змогу безпечно відповідати на вхідні дзвінки. Особистий смартфон можна синхронізувати з пристроєм для аудіо навігації через автомобільні колонки, що дасть змогу комфортно спілкуватися з рідними та друзями та підвищить безпеку на дорозі.


Корисна опція
Функція запам'ятовування дасть змогу Baseus Enjoy Car Wireless продовжити трансляцію за заданим списком композицій навіть після випадкового вимкнення живлення. Водночас функція пам'яті активується автоматично. Парний зарядний порт стандарту USB A дасть змогу заряджати відразу два телефони, планшета, ноутбука, що актуально для великої багатолюдної компанії. Підтримка технології Bluetooth забезпечить комфортний і безпечний бездротовий зв'язок із будь-яким зовнішнім джерелом.
Зручний контроль
Модернізований світлодіодний цифровий дисплей забезпечує точну індикацію роботи пристрою в зрозумілому символічному форматі. Інтерфейс простий і зрозумілий, відгук системи миттєвий, так що демонстрація напруги йде відразу після увімкнення. Світло м'яке, приємне для ока, не напружує зір і водночас добре помітне за будь-якого зовнішнього освітлення, що спрощує контроль за роботою пристрою.

Перевірка автентичності виробів Baseus за чотири прості кроки!




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Автономне живлення | Немає |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Так |
| Підключення пристрою | Bluetooth |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 699 ₴










