
Лампа настільна з акумулятором Philips Amber 5Вт 4000K 1800мАг USB-A білий (929003194507)
- Готово до відправки
- Код: 929003194507
1 419 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Лампа настільна з акумулятором Philips Amber 5Вт 4000K 1800мАг USB-A білий
Лампа настільна Philips LED Amber, 5w, 4000K, 1800mAh (Lithium battery), білий. Завдяки надійній конструкції та оптимальній продуктивності світлодіодний настільний світильник Philips Performance є ідеальним світильником, який приносить якість і яскравість у будь-який домашній простір. Комфортне світло, яке приємне для очей.З EyeComfort для світла, яке приємне для очей.
EyeComfort – легке світло для очейНеякісне світло може викликати напругу очей.
Оскільки багато хто з нас проводить час у приміщенні, як ніколи важливо правильно освітлити свій будинок. Продукти Philips відповідають суворим критеріям тестування, включаючи мерехтіння, стробоскоп, відблиски, передачу кольору та ефекти затемнення, щоб переконатися, що вони відповідають вимогам EyeComfort. Світлодіодні лампи Philips не тільки забезпечують комфортне світло, але й залишаються такими протягом усього терміну служби, забезпечуючи незмінну якість світла, потужність і колір протягом більше десяти років. Перемикайтеся на світло, яке приємне для очей.







Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 120 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономна робота | Від 5 до 85 годин хв |
| Вага в пакованні | 0.48 кг |
| Час зарядки | 4 |
| Індекс передачі кольору | 80 |
| Клас пиловологозахисту IP | Ip20 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Потужність | 5 |
| Призначення | Офісне освітлення, робочий кабінет |
| Об'єм в пакованні | 0.0020 м3 |
| Особливості | Клас захисту iii |
| Живлення | Від електромережі/5 В, Від акумулятора/1800 мАг |
| Розмір в пакованні | 100 х 70 х 290 мм |
| Термін служби (LED) | 15000 год |
| Температура світіння (LED) | 4000 к |
| Тип | Настільна лампа/портивна |
| Тип джерела освітлення | Світлодіодний |
- Ціна: 1 419 ₴






