
Повербанк Philips 20000 mAh вихід 2*USB входи 1*Type-C/1*Micro USB (DLP1720CB) Deep Blue
- Немає в наявності
- Код: mb-74016
1 799 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Повербанк Philips 20000 mAh вихід 2*USB входи 1*Type-C/1*Micro USB (DLP1720CB) Deep Blue
Надійна портативна батарея від відомого виробника Philips!
Опис портативний акумулятор Philips 20000 mAh Deep Blue (DLP1720CB/97)
Power Bank — це портативна батарея, за допомогою якої ви можете заряджати будь-який мобільний пристрій будь-коли та будь-де.
Подвійне заряджання через USB
2 порти USB дають змогу заряджати два пристрої одночасно.
Порт USB-C для швидкого заряджання акумулятора
USB-C — це чудовий і найшвидший спосіб зарядити зовнішній акумулятор Philips 20000 mAh. Підтримуються сертифіковані блоки живлення до 18 Вт.
Також акумулятор можна зарядити за допомогою роз'єму microUSB, з максимальною потужністю блока живлення 18 Вт.
До комплекту входить кабель для заряджання зовнішнього акумулятора.
Переваги Philips Power Bank 20000 mAh:
- Компактність — акумулятори досить легкі та мають невеликий розмір.
- Універсальність — підходять для підзаряджання портативних плеєрів, iPod, цифрових відео- та фотокамер, мобільних телефонів, планшетів, живлення роутерів та інших портативних пристроїв.
- Надійність — вихідна напруга Power Bank регулюється вбудованим мікрокомп'ютером. Система надійно захищена від перевантаження, глибокого розряджання, перегрівання або короткого замикання.
- Велика ємність акумулятора — дає змогу кілька разів повністю зарядити смартфон або інший девайс.
Особливості:
- Вхід Type-C: 5В/3А 9В/2А 12В/1,5А
- Вхід microUSB: 5В/3А 9В/2А 12В/1,5А
- Вихід USB-A: 5В/2.4А
- Тип батареї: Li-Polymer
- Ємність акумулятора: 20 000 мА·год
- Розміри виробу (Ш x В x Г): 7,9 х 15,6 х 2,15 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 21.5 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Довжина | 156 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Philips |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Користувацькi характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 |
- Ціна: 1 799 ₴










