
Повербанк 22.5W з вбудованими кабелями HOCO J90A 10000 mAh PD+QC3.0 Black | Power Bank зі швидким заряджанням і
- Немає в наявності
- Код: mb-73988
1 399 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Повербанк 22.5W з вбудованими кабелями HOCO J90A 10000 mAh PD+QC3.0 Black | PowerBank зі швидким заряджанням і
+ 2 вбудовані кабелі: Type-C, Lightning
Зовнішній акумулятор ємністю 10000 mAh з 5 виходами та 3 входами HOCO J90A чорного кольору призначений для заряджання та додаткового живлення мобільних пристроїв.
Повер банк обладнаний 2 вбудованими кабелями:
- Вихід: кабель Lightning для заряджання айфонів, айпадів та іншої техніки Apple з роз'ємами лайтинг потужність 20W (for PD, for QC, for FCP, for AFC)
- Вихід: кабель Type-C для заряджання смартфонів з роз'ємами Type-C 22.5W (for QC, for FCP/SCP, for AFC)
А також 3 порти:
- Вихід: 1 USB-A універсальний - для заряджання будь-яких смартфонів та іншої техніки через кабель USB
- Вхід: Micro-USB — 18W (for QC, for FCP, for AFC) для заряджання зовнішнього акумулятора
- Вхід: Type-C 18W (for PD, for QC, for FCP, for AFC) для заряджання зовнішнього акумулятора
Акумулятор повністю універсальний, завдяки багатому обладнанню, має всі можливі сучасні інтерфейси. А завдяки вбудованим кабелів ви завжди зможете зарядити свої ґаджети без додаткових дротів.
Компактні кабелі не заважатимуть Вам і можуть бути прибрані в спеціальні обсіки акумулятора. Вони не сплутаються й не пошкодяться під час перенесення, ви навіть не помічатимете їх.
Цифровий дисплей покаже заряд акумулятора, Ви знатимете, коли потрібне заряджання аксесуара заздалегідь.
Сила струму в 3 А й ємність у 10000 mAh — достатня для швидкого та повного заряджань Вашого ґаджета й жодного разу (залежить від об'єму акумулятора Вашого ґаджета).
Компактний розмір і легка вага дають змогу розмістити портативну зарядку в сумочці або в портфелі, завдяки чому Ви завжди залишитеся на зв'язку!
Характеристики:
- Модель: J90A
- Тип батареї: літій-полімерний
- Ємність: 10000 мА·год 37 Втч
- Номінальна ємність: 5900 мА·год
- Вхід порти Micro USB/Type-C: 18 Вт
- Выход порты USB-A 1: 22.5W (for QC, for FCP / SCP, for AFC)
- Вихід кабелі Type-C 22.5W (for QC, for FCP / SCP, for AFC) / Lightning: 20W (for PD, for QC, for FCP, for AFC)
- 2 вбудовані кабелі Type-C + Lightning
- Загальний вихід: 5В/3А
- Матеріал: АБС-пластик + вогнестійкий корпус полікарбонат
- Світлодіодний цифровий дисплей: є
- Розмір: 123 * 57 * 23 мм
- Вага: 243 г
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 243 г |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Hoco |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Користувацькi характеристики | |
| Швидка зарядка | Qualcomm Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, FCP / SCP, AFC и др. |
| Ємність акумулятора | 10000 |
- Ціна: 1 399 ₴











