
Потужний повербанк на 4xUSB з дисплеєм Wozinsky 30000 mAh WPB-001BK Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73981
3 299 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Потужний повербанк на 4xUSB з дисплеєм Wozinsky 30000 mAh WPB-001BK Black
колір: Чорний
Зовнішній акумулятор Wozinsky 30000 мА·год з 4 портами USB і РК-дисплеєм — чорний (WPB-001BK)
Ідеальний компаньйон під час поїздок, кемпінгів та інших поїздок? Повер банк 30000 мА·год Wozinsky! Така величезна місткість дасть змогу вам зарядити телефон кілька разів. Вбудовані 4 порти USB дадуть змогу вам живити кілька пристроїв одночасно, а завдяки РК-дисплею ви зможете перевірити, скільки енергії залишилося в повербанку. Вам також не доведеться турбуватися про збереження під'єднаних пристроїв — ця резервна батарея має вбудований захист від найпоширеніших мережевих проблем, як-от перезаряджання та перегрівання.
Технічні характеристики:
- Торгова марка : Wozinsky
- Модель : WPB-001BK
- Місткість : 30000 мАч
- Вхід : USB Type-C, micro USB и Lightning
- Вихід : 4 x USB-A
- Вхідний струм : 5 В - 2 А
- Вихідний струм : 5 В - 2 А
- Розміри : 145x70x25 мм
- Колір : чорний
Найважливіші переваги повербанка Wozinsky WPB-001BK 30000 мА·год:
- Він зарядить ваш смартфон, смарт-годинник або пристрій для читання електронних книг — навіть кілька разів ! Power Bank Wozinsky має ємність до 30 000 мА·год.
- Він дає змогу заряджати до 4 пристроїв одночасно . Пристрій має чотири вихідних порти USB
- Ви завжди знаєте, скільки енергії залишилося в powerbank . Пристрій має РК-дисплей, що показує поточний статус заряджання.
- Він піклується про безпеку заряджання ваших електронних пристроїв . Powerbank має вбудований захист від перенапруги, перегрівання та перезаряджання.
- Ви сміливо можете покласти його в рюкзак або сумочку . Міцний корпус захищає пристрій від пошкоджень
Повербанк Wozinsky на 30 000 мА·год зарядить ваш смартфон кілька разів
Шукаєте місткий рятувальний круг, завдяки якому не залишитеся без телефона під час багатоденного музичного фестивалю або туристичного походу? Ставка на марку Возински. WPB-001BK — це повербанк на 30 000 мА·год — заряджений на 100%, він зарядить ваш пристрій навіть кілька разів . Банк живлення Wozinsky сумісний із багатьма моделями смартфонів і невеликими мобільними пристроями , наприклад, з навушниками або динаміками Bluetooth. За словами виробника, повністю заряджений блок живлення Wozinsky заряджатиме iPhone 13 приблизно вшестеро, Xiaomi Redmi Note 11 Pro приблизно вчетверо і Samsung S22 приблизно в 5 разів. Накопичена енергія також може використовуватися ґаджетами, як-от вентилятори, USB-лампи або зволожувачі повітря .
Аж 7 портів у павербанку Wozinsky на 30 000 мА·год
Повербанк Wozinsky 30000 мА·год — це справжній універсальний повербанк. Він обладнаний аж 7 портами : Lightning, micro USB і Type C, які використовуються для заряджання аксесуара, і 4 портами USB для відновлення енергії у ваших мобільних пристроях. Не менш важливо і те, що порти USB допоможуть заряджати чотири пристрої одночасно . Вашим близьким більше не доведеться стояти в черзі, щоб зарядити свої телефони.
Повербанк на 30000 мА·год контролює заряджання
РК-дисплей, вбудований у блок живлення, постійно зображає напругу та струм заряджання . Завдяки цьому ви завжди знаєте, з якою потужністю оновлюється енергія пристрою. Повербанк Wozinsky 30000 мА·год також показує стан батареї, тож вам не доведеться турбуватися про раптове вимкнення живлення . Для перемикання між показаними значеннями просто натисніть апаратний перемикач.
Інтелектуальний чип гарантує безпеку заряджання
Банк живлення Wozinsky 30000 мА·год має інтелектуальну систему керування, яка регулює відповідну напругу для конкретного обладнання . Ваші мобільні пристрої отримуватимуть рівно стільки електроенергії, скільки їм потрібно. Вони повернуть втрачену потужність з оптимальною швидкістю й подбають про свою безпеку. Вам не доведеться турбуватися про перенапругу, перезаряджання або перегрівання — у повербанк вбудовані відповідні захисту .
Надійний повербанк на 30000 мА·год від Wozinsky
Ви можете сміливо брати із собою повербанк Wozinsky в будь-яку подорож. Його корпус виготовлений із високоякісних матеріалів, стійких до подряпин . Power Bank не постраждає від ударів, тому забудьте про випадкові ушкодження під час транспортування.
>
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Wozinsky |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
- Ціна: 3 299 ₴










