
MagSafe повербанк 22.5W USAMS Magnetic Wireless 10000mAh USB-A/Type-C US-CD173 PB64 Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73921
1 699 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MagSafe повербанк 22.5W USAMS Magnetic Wireless 10000mAh USB-A/Type-C US-CD173 PB64 Black
колір: Чорний
Дороги покупці, зверніть увагу: Цей повербанк, як і всі інші павербанки з магнітною системою Apple MagSafe, примагнічуються і коректно працюють тільки на iPhone 12, 13 і 14 серій без чохла або в чохлі із системою MagSafe! Для активації заряджання треба натиснути кнопку на портативній батареї!
Usams US-CD173PB64 QC+PD Магнітний бездротовий акумулятор зі швидким заряджанням для iPhone 13/12 — 10000 мА·год, USB-A, USB-C
Ніколи не розрядиться акумулятор вашого смартфона, поки ви в дорозі. Подорожуючи з магнітним бездротовим повербанком Usams US-CD173 PB64, Ви зможете одночасно заряджати три пристрої через порти USB-A, USB-C і бездротовою мережею. Акумулятор ємністю 10000 мА·год забезпечить достатню потужність для всіх пристроїв, які ви заряджаєте. Універсальна мобільна батарея Usams US-CD173 PB64 має ручку для зручності утримання, яку також можна використовувати як підставку для горизонтального перегляду контенту.
Характеристики:
- Бездротовий магнітний повербанк Usams US-CD173 PB64 для моделей iPhone, що підтримують бездротове заряджання;
- Одночасне заряджання трьох пристроїв через порти USB-A, USB-C і бездротове заряджання;
- Порт USB Type-C підтримує протокол швидкого заряджання PD3.0 20 Вт;
- Порт USB-A підтримує протоколи швидкого заряджання потужністю 22,5 Вт, як-от FCP, QC3.0, AFC та інші;
- Забезпечує швидке бездротове заряджання MagSafe потужністю 15 Вт для iPhone 14/13/12;
- Практична прихована силіконова ручка виконує й функцію підставки телефона;
- LED-індикатор, що показує стан заряджання;
- Підтримує бездротове заряджання для інших смартфонів за технологією Qi;
- Входи Type-C і Lightning підтримують швидке заряджання до 18W: 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А
- Вихід USB Type-C: 5 В/3 А, 9 В/2,22 А, 12 В/1,67 А
- Вихід USB-A: 5 В/4,5 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А
- Потужність бездротової зарядки: макс. 15 Вт
- Протоколи швидкого заряджання: PD/SCP/FCP/QC
- Час заряджання: приблизно 3,5 години
- Розміри: 20 x 70 x 110 мм
- Вага: 197 г
Комплектація:
- Повербанк Usams US-CD173 PB64 — 1 шт.;
- Зарядний кабель Type-C — 1 шт.;
- Документація — 1 шт.















Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 197 г |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Usams |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вихідний струм | 4500 мА |
- Ціна: 1 699 ₴










