
Повербанк зі швидким заряджанням HOCO J83 Standard 10000 mAh PD 20W QC18W Black у металевому корпусі
- Немає в наявності
- Код: mb-73893
1 399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк зі швидким заряджанням HOCO J83 Standard 10000 mAh PD 20W QC18W Black у металевому корпусі
колір: Чорний
J83 Standard, портативний акумулятор, 10000 mAh, вхід Micro-USB/Type-C 18W, вихід USB 18W і Type-C PD 20W, LED-індикатор
1. Ємність батареї: 10000mAh, 37Wh. Номінальна ємність: 5900mAh.
2. Вхід: Micro-USB — 18W, Type-C — 18W.
3. Вихід: USB-A — 18W, Type-C — PD 20W. Загальний вихід: 5V / 3A.
4. Підтримка для PD 20W, для QC3.0/2.0, для FCP, для AFC та інших протоколів швидкого заряджання.
5. Дисплей: LED-індикатор, індикатор швидкого заряджання.
6. Матеріал: алюмінієвий сплав + літій-полімерна батарея.
7. Розмір: 142*70*16мм. Вага: 270г.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 270 г |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 142 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Hoco |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Користувацькi характеристики | |
| Швидка зарядка | Qualcomm Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Ємність акумулятора | 10000 |
- Ціна: 1 399 ₴










