
Вентилятор-обігрівач Neo Tools 2в1 2.4кВт 35-50м кв 460м куб/год ручне регулювання чорно-помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: 90-070
2 799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Опис Neo Tools Теплова гармата електрична, 2в1 з функцією вентилятора, 2.4кВт, 35-50м кв, 460м куб/год, ручне регулювання, чорний
Електрична теплова гармата Neo Tools 90-070 - цей виріб є одночасно обігрівачом і вентилятором, 2в1. Пристрій має функцію обігрівача та регульованого вентилятора. Нагрівальний елемент пристрою являє собою пружину, що швидко нагрівається.Обігрівач має ізольовану пластикову ручку для зручності перенесення. Корпус виготовлений із термостійкого пластику для запобігання опікам. Обігрівач характеризується високою продуктивністю при невеликій площі. Цей прилад підходить лише для періодичного використання або для використання у добре ізольованих приміщеннях.



Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Спіраль |
| Теплова потужність | 2.4 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 2.4 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Продуктивність | 460 |
- Ціна: 2 799 ₴










