
Теплова гармата електрична Neo Tools 3кВт 60м кв 280м куб/год керамічний нагрів. елемент (PTC) чорний
- Немає в наявності
- Код: 90-063
2 745 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Опис Neo Tools Теплова гармата електрична, 3кВт, 60м кв, 280м куб/год, керамічний нагрів. елемент (PTC), чорний
Електрична теплова гармата Neo Tools 90-063, 3кВт - це переносне джерело тепла, призначене для обігріву таких приміщень, як майстерні, гаражі, домогосподарства, магазини.Особливості:
Теплова гармата має вентилятор із повітряним потоком 280 м3/год. Він створює низький рівень шуму та не споживає багато енергії, характеризується достатньою ефективністю.
Регульований кут нахилу, міцна та довговічна конструкція збільшують можливості приладу та підвищують комфорт. Керамічний нагрівальний елемент також характеризується тривалим терміном служби.
Теплова гармата оснащена термостатом та перемикачем регулювання потужності.
Розміри 28.5x21.8x27.5 см. Цей продукт підходить тільки для періодичного використання або для використання у добре ізольованих приміщеннях.


Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.13 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувацькi характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Продуктивність | 280 |
- Ціна: 2 745 ₴









