
Теплова гармата електрична Neo Tools 3кВт 80м кв 354м куб/год нагрів. елемент - нерж. сталь IPX4 чорний
- Немає в наявності
- Код: 90-068
3 450 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Neo Tools Теплова гармата електрична, 3кВт, 80м кв, 354м куб/год, нагрів. елемент - нерж. сталь, IPX4, чорний
Електрична теплова гармата 90-068 – це переносне джерело тепла, призначене для обігріву таких приміщень, як майстерні, гаражі, домогосподарства, магазини. Нагрівальний елемент приладу виконаний із нержавіючої сталі, що забезпечує захист від перегріву. Клас водонепроникності IPX4 дозволяє використовувати прилад у вологих та мокрих приміщеннях.Особливості:
Теплова гармата оснащена ізольованою пластиковою ручкою для зручного перенесення. Металевий корпус із порошковим покриттям захищає прилад від корозії. Прилад відрізняється високою продуктивністю за невеликих розмірів.









Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.99 кг |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувацькi характеристики | |
| Продуктивність | 354 |
- Ціна: 3 450 ₴









