
Теплова гармата електрична Neo Tools 2кВт 50м кв 330м куб/год нагрів. елемент - нерж. сталь IPX4 чорний
- Немає в наявності
- Код: 90-067
2 760 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Опис Neo Tools Теплова гармата електрична, 2кВт, 50м кв, 330м куб/год, нагрів. елемент - нерж. сталь, IPX4, чорний
Електрична теплова гармата Neo Tools 90-067, 2кВт - це переносне джерело тепла, призначене для обігріву таких приміщень, як майстерні, гаражі, домогосподарства, магазини. Нагрівальний елемент приладу виконаний із нержавіючої сталі, що забезпечує захист від перегріву. Клас водонепроникності IPX4 дозволяє використовувати прилад у вологих та мокрих приміщеннях.Він не видає неприємних запахів, а ергономічна пластикова ручка дозволяє його зручно транспортувати. Металевий корпус із порошковим покриттям захищає прилад від корозії. Прилад відрізняється високою продуктивністю за невеликих розмірів.




Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.37 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувацькi характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Продуктивність | 330 |
- Ціна: 2 760 ₴








