
Повербанк Hoco J52 New Joy Power Bank 10000 mAh | Портативна універсальна батарея 10000 мАг
- Немає в наявності
- Код: mb-73743
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк Hoco J52 New Joy Power Bank 10000 mAh | Портативна універсальна батарея 10000 мАг
колір: Чорний
J52 New joy портативний акумулятор 10000mAh два виходи USB 2A з LED індикатором
1. Місткість батареї: 10000mAh, 37Wh. Номінальна ємність: 5900mAh.
2. Вхід: Micro-USB/Type-C: 5V/2A макс.
3. Вихід: USB 1/2 5V/2A. Загальний вихід: 5V/2A макс.
4. LED індикатор заряду (активація кнопкою).
5. Матеріал: літій-полімерна батарея, ABS + PC вогнетривка.
8. Розмір: 139*68*16мм. Вага: 219г
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 219 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 139 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Ємність акумулятора | 10000 |
- Ціна: 799 ₴










