
Повербанк 20000 mAh зі швидким заряджанням Baseus Bipow Digital Display 20W Power Bank (PPDML-M02)
- Немає в наявності
- Код: mb-73754
1 574 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк 20000 мАч Baseus Bipow Digital Display 20W Power Bank 20000mAh (PPDML-M02)
Швидкий заряд у будь-якому місці
Зовнішній акумулятор Baseus Bipow 20000 mAh легко розв'язує будь-які проблеми, пов'язані з браком заряду. Завдяки місткості 20000 мА·год і наявності 4 портів ви зможете заряджати відразу кілька пристроїв. 9-рівневий захист гарантує безпечне підзаряджання для всіх пристроїв. А компактні габарити та невелика вага дають змогу брати акумулятор із собою, хоч куди б ви вирушили.


Витончений і практичний дизайн
Корпус Baseus Bipow 20000 mAh виготовлений із міцного пластику та має матову поверхню. Тому акумулятор не вислизне з рук, навіть якщо заряджання відбувається на ходу. Пристрій легко поміщається в сумці або рюкзаку та дає змогу не думати про дефіцит заряду, навіть якщо ви перебуваєте в дороз
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 452 г |
| Висота | 29.5 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 68.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 20W |
| Роз'єми | 2xUSB+Type-C |
| Тип зарядки (вихідний струм) | Технологія швидкої зарядки 3.0 (3А і вище) |
- Ціна: 1 574 ₴










