
Портативний Wi-Fi роутер з GSM-модем TP-Link M7000 | 4G LTE Lifecell, Kyivstar, Vodafone
- Немає в наявності
- Код: mb-73676
2 699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Портативний Wi-Fi роутер з GSM-модем TP-Link M7000 4G LTE Lifecell, Kyivstar, Vodafone
колір: Чорний
Wi-Fi, який завжди з тобою
M7000 підтримує останнє покоління мереж 4G FDD/TDD-LTE і являє собою зручну портативну точку доступу Wi-Fi, яка працює вболіванні країн і регіонів. Тепер ви зможете переглядати потокове HD-відео без затримок, швидко завантажувати файли та брати участь у відеоконференціях де завгодно.

Доступ в інтернет для 10 пристроїв
Цей компактний пристрій забезпечує швидку роботу з більшістю бездротових ґаджетів. M7000 може легко забезпечити одночасне під'єднання до мережі 4G/3G для 10 бездротових пристроїв, як-от планшети, ноутбуки та мобільні телефони.

До 8 годин роботи та спільного доступу до мережі 4G
Потужний акумулятор на 2000 мА·год зможе надати до 8 годин бездротового з'єднання, завдяки чому M7000 ідеально підходить для ділових поїздок, використання поза приміщенням і не тільки.

Налаштуйте роботу мережі за кілька хвилин
M7000 має компактний і зручний дизайн — все, що вам потрібно — це вставити SIM-картку та натиснути кнопку живлення, і ваша високошвидкісна точка доступу 4G буде налаштована впродовж хвилини.

Легке настроювання за допомогою tpMiFi
За допомогою мобільного застосунка tpMiFi ви зможете легко керувати M7000 з мобільного пристрою на iOS/Android. Мобільний застосунок tpMiFi дає змогу встановлювати обмеження трафіку, контролювати під'єднувані пристрої та надсилати повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антени WI-FI | Внутрішні |
| Вбудований комутатор | Так |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Вбудований 3G-модем |
| Клас пристрою | Кишеньковий |
| Кількість GSM-модулів | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Ні |
| Режим моста | Так |
| Стан | Новий |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11n |
| Стандарт з'єднання | 802.11 n |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Вага | 180 г |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 140 мм |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований акумулятор | 2000 мАч |
| Комплектація | Мобільний Wi-Fi роутер; Кабель Micro USB; Акумулятор 2000 мА·ч; Підручник з швидкого налаштування; Гарантійний талон |
- Ціна: 2 699 ₴










