
Повербанк 50000 mAh XO PR125 Digital Display 4USB+Type-C Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73541
2 849 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Повербанк 50000 mAh XO PR125 Digital Display 4USB+Type-C Black
колір: Чорний
Power Bank 50000mAh 4 x USB/USB-C 2A/Micro USB/Lightning 2A
Це ідеальний продукт, розроблений для найвибагливіших користувачів. Має якісні Літій-П олімерні елементи та можливість заряджати до 3-х пристроїв одночасно !
КОМПЛЕКТ УТРИМУЄ:
- Банк харчування 50000 мАг
- 1 х мікро-USB-кабель
КОЛІР:
- Чорний
Сумісність:
- Мобільні телефони, смартфони, ноутбуки, фотоапарати, ліхтарики, лампи та багато іншого.
Найважливіша інформація
Потужний та ефективний зовнішній акумулятор, розроблений спеціально для наших клієнтів. Товар доступний лише у нашому магазині. Ми гарантуємо достовірність заявленої потужності. Місткість на 100% відповідає реальній.
Найбільш важливі особливості:
✅ Висока ємність 50 000 мАг
✅ Цифровий дисплей.
✅ Універсальний
✅ Портативний та зручний у використанні
✅ Одночасне заряджання 3-х пристроїв.
Повна безпека використання
Висококласний полімерно-іонний акумулятор гарантує не тільки швидку, а й безпечну зарядку . Продукт інтелектуально виявляє підключені пристрої та регулює для них інтенсивність заряджання , захищаючи їх від пошкоджень.
Технічні характеристики:
- Місткість: 50000 мАг
- Чорний колір
- Виготовлений з: АБС
- Осередки: полімер
- Входи: 5В – 2А
- Вихід: 5В - 2А (4USB)
- Розміри: 165 х 85 х 49 мм
- Вага: +-1100г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Ліхтарик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1100 г |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | LED світильник |
| Тип зарядки (вихідний струм) | Стандартна 2.0А |
- Ціна: 2 849 ₴










