
Потужний повербанк 65W 5A USAMS SuperMac Series 30000mAh 2xUSB+1xType-C + кабель Type-C 100W Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73610
4 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний повербанк із швидкою зарядкою 65W 5A USAMS 30000mAh 2xUSB+1xType-C QC3.0/PD3.0 + кабель Type-C 100W Black
колір: Чорний














Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 5000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 610 г |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 4 999 ₴










