
Повербанк із бездротовою зарядкою HOCO J63 Velocity 18W PD+QC3.0 10000mAh Wireless Qi Black
- Немає в наявності
- Код: mb-71494
1 399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк із бездротовою зарядкою HOCO J63 Velocity 18W PD+QC3.0 Wireless Qi 10000mAh Black
колір: Чорний
J63 Velocity PD+QC3.0 портативний акумулятор 10000mAh, вихід USB/Type-C/бездротова зарядка та вхід Type-C/Micro-USB
1. Місткість батареї: 10000mAh, 37Wh. Номінальна ємність: 5900mAh.
2. Вхід:
Micro-USB: 5V-2A, 9V-2A, 12V-1.5A, 18W.
Type-C: 5V / 2.4A (PD), 9V / 2A (PD), 12V-1.5A (PD), 18W.
3. Вихід:
USB 1: 3.6V-6.5V / 3A, 6.6V-9V / 2A, 9.1V-12V / 1.5A, 18W.
Type-C: 5V / 2.4A (PD), 9V / 2A (PD), 12V / 1.5A (PD), 18W.
Вихід бездротової зарядки: 5W/7.5W/10W. Загальний вихід: 5V/3A.
4. Відображення значка безпроводової зарядки (активація кнопкою), значка швидкого заряджання, коли задіяні режими PD/QC вхід/вихід.
5. Матеріали виготовлення: полімерна літієва батарея + ABS + Вогнестійкий PC матеріал.
6. Розміри: 150*68*17мм. Вага: 232 г
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 232 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 1 399 ₴











