
Мініатюрний повербанк на 10000mAh USAMS with Digital Display Fast Charge US-CD163 PB58 10W 2A
- Немає в наявності
- Код: mb-73473
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мініатюрний повербанк на 10000mAh USAMS with Digital Display Fast Charge US-CD163 PB58 10W 2A
колір: Чорний
УМБ зарядний Power Bank USAMS US-CD163 PB58 з дисплеєм - це компактний портативний зарядний пристрій ємністю 10000 мАч створений за передовими технологіями.
Power Bank виготовлений із якісних, вогнестійких матеріалів. На корпусі розташований світлодіодний цифровий дисплей, який показує рівень стану батареї.
Пристрій має 2 вхідні роз'єми micro USB та Type-C. Для зарядки мобільних пристроїв передбачено 2 USB та 1 Type-C виходи. Сумісний з більшістю мобільних телефонів та планшетів на ринку, таких як iPhone, Huawei, Xiaomi і т.д.
Характеристики:
- Вид: повербанк;
- Призначення: для ноутбуків, для телефонів, для планшетів;
- Місткість батареї: 10000 мАг;
- Номінальна потужність: 6000 мАг;
- Номінальна енергетична цінність: 37 Вт/год (можна брати із собою у літак);
- Вхід: micro USB, Тype-C 5V 2A;
- Вихід: USB 1/2, Тype-C 5V 2A;
- Індикація: дисплей;
- Дисплей: світлодіодний цифровий;
- Матеріал: ABS+PC;
- Акумулятор: літій-полімерний;
- Розмір: 144х68.4х16.6 мм;
- Вага: 225 г;
- Колір чорний.
Комплектація:
- Пристрій Power Bank;
- USB-кабель.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 225 г |
| Висота | 16.6 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 68.4 мм |
- Ціна: 799 ₴










