
Вмонтований кабелем Lightning 20000mAh 20W 5A BASEUS Qpow PD3.0 & QC3.0 Purple
- Немає в наявності
- Код: mb-73467
1 999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Вмонтований кабель Lightning 20000mAh 20W 5A BASEUS Qpow Digital Display Power Bank Quick Charging має підтримку протоколів швидкої зарядки PD3.0 & QC3.0 Колір: Фіолетовий
Блок живлення з швидкою зарядкою Baseus Qpow Digital Display блок живлення з швидкою зарядкою 20 000 мАч 20 Вт (з IP-кабелем)
Ви так часто користуєтеся мобільним телефоном, що його батарея розряджується щодня? Ви часто буваєте поза домом і не можете зарядити свій пристрій? Банк живлення Baseus - це продукт для вас. Він не тільки шанобливий, але й маленький і зручний. Завдяки різним портам ви можете одночасно заряджати три різних пристрої!
Технічні характеристики:
- Торгова марка: Базеус
- Тип: зовнішній акумулятор з швидкою зарядкою.
- Ємкість: 20 000 мАч
- Вхідний тиск Lightning: 5 В/2 А
- Вихідний тиск USB: 4,5 В/5 А, 5 В/4,5 А, 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А
- Вихідний тиск USB типу C: 5 В/3 А, 9 В/2,22 А, 12 В/1,67 А
- Вихідний тиск Lightning: 5 В/2,4 А, 9 В/2,2 А
- Вага: 360 г
- Розміри: 74,6 х 123 х 32,8 мм
- USB- вихід: 1
- Вихід USB типу C: 1
- Вихід Lightning: 1
Зміст набору:
- 1 зовнішній акумулятор з швидкою зарядкою
Основні властивості:
- Цікавий і сучасний дизайн
- Кабель Lightning сховані в корпусі
- Захист від перегріву
- Захист від перезарядки
- Цифровий дисплей
- Підтримка швидкої зарядки
- Вбудований кабель виконує функцію ремешка
- Невелика вага і невеликий розмір
Компактний і зручний — завжди з собою
Power Bank Baseus здивує вас своєю відділкою. Цей пристрій невеликий і зручний, але він важить 20 000 мАч. Він тримає кабель Lightning, який ви можете використовувати для зв'язку мобільного телефону і започаткування заряду. Акцент також повинен бути зроблений на ручці, яку використовують, наприклад, для перенесення блоку живлення або прив’язування його до рюкзака.
Сучасні рішення, які ви оціните
Пристрій забезпечує швидку зарядку вашого обладнання. Це означає, що ви можете повністю зарядити акумулятор свого мобільного телефону всього за 10 хвилин. На передній частині килимка розміщено цифровий дисплей. Ви можете використовувати його для перевірки кількості енергії, що залишилася у вашому пристрої. Це велика допомога, яка допоможе вам перезарядити свій предмет і повторно використовувати його, без ризику розряду акумулятора.
Строгий режим
Power Bank Baseus оснащений набором захисних елементів, які захищають ваше обладнання під час зарядки. Він приймає захист від перезарядки і перегріва. Тому ви можете бути впевнені, що ваш мобільний телефон не зашкодить під час заряду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 5000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Висота | 32.8 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Ширина | 74.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Швидка зарядка | Qualcomm Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Додаткові характеристики | захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву, індикатор заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 20W |
| Дизайн | Преміум |
| Роз'єми | 1хUSB+Type-C |
- Ціна: 1 999 ₴











