
Повербанк з вбудованим кабелем Type-C 20000mAh 22.5W 5A BASEUS Qpow PD3.0 & QC3.0 Purple.0
- Немає в наявності
- Код: mb-73468
1 899 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Вербанк з вбудованим кабелем Type-C 20000mAh 22.5W 5A BASEUS Qpow Digital Digital Displayal підтримки швидкої зарядки PD3.0 & QC3.0 Quick Charging Power Bank Колір: Фіолетовий
Портативна батарея з швидкою зарядкою Baseus Qpow Digital Display 20 000 мАч, 22,5 Вт з кабелем Type-C
Чи використовуєте ви кілька електронних пристроїв одночасно? Ви часто подорожуєте чи проводите час поза домом і не завжди можете зарядити свій мобільний телефон чи планшет? Powerbank Baseus - це рішення, яке ви оціните гідно. Цей пристрій доступний у привабливому та елегантному дизайні і залишається дуже м'яким. Цього буде достатньо, щоб зарядити акумулятор вашого смартфону навіть кілька разів.
Технічні характеристики:
- Торгова марка: Базеус
- Тип: зовнішній акумулятор з швидкою зарядкою і додатковим кабелем USB Type-C
- Ємкість: 20 000 мАч
- Вхідний тиск iP lightning: 5 В/2 А, 9 В/2 А
- Вхідний тиск USB типу C: 5 В/3 А, 9 В/2 А
- Вихідний тиск USB: 4,5 В/5 А, 5 В/4,5 А, 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А
- Вихідний тиск USB типу C: 5 В/3 А, 9 В/2,22 А, 12 В/1,5 А
- Вихідний тиск кабеля USB типу C: 4,5 В/5 А, 5 В/4, 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А
- Вага: 360 г
- Розміри: 74,6 х 123 х 32,8 мм
- USB- вихід: 1
- Вихід USB типу C: 1
- Вхід Lightning: 1
Комплектація:
- 1 x Powerbank з швидким зарядом з додатковим кабелем USB Type C
Основні властивості:
- Сучасна відділка
- Висувний кабель USB Type C в корпусі
- Захист від перегріву
- Захист від перезарядки
- Цифровий чіткий дисплей
- Підтримка швидкої зарядки
- Практична ручка
- Низька вага
Цікавий і сучасний вид
Power Bank Baseus здивує вас своєю привабливою відділкою. Він відносно малий і добре кладеться в долоню. Незважаючи на невеликий розмір, ви отримуєте 20 000 мАч, які ви можете використовувати для повної зарядки багатьох пристроїв. Цікаве рішення — це додатковий кабель з виходом USB Type C, завдяки якому можна підключити мобільний телефон або планшет.
Рішення, які полегшують використання
Завдяки використаній технології повербанк підтримує швидку зарядку. Це означає, що ви можете зарядити свій мобільний телефон або інший пристрій всього за дюжину хвилин. Ще одна сильна сторона — фронтальний цифровий дисплей. Ви можете використовувати його, щоб легко і швидко перевірити акумулятор вашого повербанка і, якщо необхідно, підзарядити його перед виходом з дому.
Найбезпечніша безпека
Практичний блок живлення від Baseus обладнаний поруч захисних пристроїв, які захищають ваше обладнання під час зарядки. Це спеціальний захист від перезарядок і небезпечних коротких замикань. Сучасні технології також захищають від перегрів. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваш мобільний телефон або інше обладнання не зашкодить, поки ви запряжете їх.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Висота | 32.8 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Ширина | 74.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Швидка зарядка | Qualcomm Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Додаткові характеристики | захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву, індикатор заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 22,5 W |
| Дизайн | Преміум |
| Роз'єми | 1хUSB+Type-C |
- Ціна: 1 899 ₴
























