
Повербанк 20 000 mAh з швидким зарядом HOCO J87A Tacker Power Bank PD20W+QC3.0 White
- Немає в наявності
- Код: mb-73437
1 399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк 20 000 mAh з швидкою зарядкою HOCO J87A Tacker PowerBank PD20W+QC3.0 White вхід Micro-USB / Type-C 18W, вихід USB 18W і Type-C 20W, LED індикатор, підтримка протоколів швидкої зарядки. Колір: Білий
- Емкість: 20000mAh 74Wh. Номінальна ємкість: 11800mAh.
- Вхід: Micro-USB - 18W (для QC3.0, FCP, AFC), Type-C — 18W (для PD3.0, для QC3.0, для FCP, для AFC).
- Вихід: USB-A - 18W (для QC3.0, FCP, AFC), Type-C - 20W (для PD3.0, для QC3.0, для FCP, для AFC).
- Загальний вихід: 5V / 3A.
- Індикатор: світлодіодний індикатор.
- Матеріал: ABS + Вогнетривкий PC + литій-полімерна батарея.
- Розмір: 141*69 *28м. Вага: 400г.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 141 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Основні | |
| Швидка зарядка | Qualcomm Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
- Ціна: 1 399 ₴











