
Повербанк 10000 mAh з бездротовою зарядкою BOROFONE BJ7 Prospect Wireless Fully Compatible Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73290
1 199 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк 10000 mAh з бездротовою зарядкою BOROFONE BJ7 Prospect Wireless Fully Compatible Black
BOROFONE BJ7 Prospect, портативний акумулятор 10000mAh, з швидкою бездротовою зарядкою, вихід 10W/7.5W/5W, Micro-USB/USB-C/Lightning вхід та USB-C/подвійний USB вихід, LED індикатор
1. Місткість: 10000мАч / 37Wh. Номінальна ємність: 5900мАч.
2. Вхід: Micro-USB/USB-C 18W, Lightning: 5V/2A.
3. Вихід: загальний вихід 5V/3A, USB-A1/USB-C – 18W, USB-A2 – 22.5W, бездротова зарядка 10W/7.5W/5W.
4. Підтримка для PD3.0, QC, FCP/SCP, AFC, VOOC та інших протоколів швидкого заряджання.
5. Відображення: LED індикатор рівня заряду, індикатор швидкого заряджання.
6. Матеріал виготовлення: ABS + вогнетривка PC + літій-полімерна батарея.
7. Розміри: 140 * 68 * 17 мм. Вага: 232 р.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 232 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 1 199 ₴










