
Повербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact 18W 10000 mAh (PLM13ZN) з швидкою зарядкою
- Немає в наявності
- Код: mb-72748
1 199 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Повербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact 18W 10000 mAh (PLM13ZN) з швидкою зарядкою
Легкий. Компактний. Функціональний
Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi 3 укладений у міцний ультракомпактний корпус з алюмінієвого сплаву, завдяки чому він легко поміщається в сумці або рюкзаку. Акумулятор не боїться механічних пошкоджень, падінь або ударів. Невелика вага пристрою буде додатковою перевагою в будь-якій подорожі. Підтримка швидкої зарядки дозволяє використовувати акумулятор для підзарядки більшості сучасних девайсів.

Швидка зарядка
При максимальній вихідній потужності 18 Вт підзарядка будь-якого сумісного пристрою займе мінімум часу.
Перевага двох портів
Акумулятор оснащений двома USB портами: 1x Micro USB, 1x Type-C. Це дозволяє проводити швидку підзарядку двох приєднаних пристроїв одночасно. При використанні одного порту вихідна потужність піднімається до 18 Вт.
Збільшена ємність
Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi 3 має ємність накопичувача 10000 мАг. Він надає можливість підзарядки не тільки смартфона, але і планшета, колонки або носимих пристроїв. Xiaomi дозволить вашим мобільним пристроям працювати цілий день і не відчувати дефіциту заряда.

Безпечна зарядка
Щоб перевести Xiaomi Mi 3 в режим зарядки слабким струмом, який підходить для фітнес-браслетів, навушників і інших носимих пристроїв, просто двічі натисніть на кнопку перевірки заряду.
Зручна індикація
Світлодіодний індикатор заряду на корпусі завжди допоможе зорієнтуватися, скільки ресурсу залишилося у вашому розпорядженні, і чи потрібна підзарядка самому зовнішньому акумулятора.

Багаторівневий захист
Високоякісні компоненти і інтелектуальні алгоритми управління стежать за станом акумулятора і захищають його або підключений пристрій від надмірного заряду або розряду, перегріву, короткого замикання та інших загроз, гарантуючи безпеку і тривалий термін служби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 223 г |
| Висота | 15.3 мм |
| Довжина | 147.8 мм |
| Ширина | 73.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Xiaomi |
| Гарантія | 12 |
| Кількість USB-портів | 2 x USB + 1 x Type-C |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, кабель USB A <> micro-USB (30 см), короткий посібник користувача китайською мовою |
| Мoдель | Power Bank 3 |
| Тип аксесуара | Ультратонкий |
| Функція бездротової зарядки | Немає |
- Ціна: 1 199 ₴










