
Power Bank LED цифровий дисплей HOCO J84 Cool plug Power Bank
- Немає в наявності
- Код: mb-72792
1 199 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк с дисплеем hoco. J84 Cool plug PowerBank 10000mAh LED цифровий дисплей
вхід Micro-USB / Type-C, два виходу USB 2A
1. Емкість батареї: 10 000mAh, 37Wh. Номінальна ємкість: 5900mAh.
2. Вхід: Micro-USB / Type-C - 5V / 2A.
3. Вихід: USB 1 / 2 — 5V / 2. Загальний вихід: 5V / 2A.
4. Дисплей: LED цифровий дисплей.
5. Матеріал: ABS + Вогнетривкий PC + литій-полімерна батарея.
6. Розмір: 140*70*16мм. Вага: 239г.

Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 239 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 199 ₴







