
Повербанк 20 000 mAh з підтримкою швидкої зарядки BOROFONE BJ19A Incredible PD20W+QC3.0 Power Bank
- Немає в наявності
- Код: mb-73202
1 699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Вербанк з підтримкою швидкої зарядки BOROFONE BJ19A Incredible PD20W+QC3.0 PowerBank
Портативна універсальна батарея Power Bank BOROFONE BJ19A Incredible — це зовнішній портативний акумулятор ємності в 20 000 мАч, який продасть час автономної роботи вашого гаджета.
Для зарядів мобільних гаджетів передбачено вихідні роз'єми USB і Type-C, що дасть вам змогу заряджати одночасно два пристрої, а також інтерфейси micro-USB і Type-C для заряду самої батареї. Зарядний пристрій підтримує швидку зарядку за допомогою Power Delivery (PD) і зарядку Quick Charge 3.0.
Портативна батарея має міцний корпус, зроблений з високоякісних матеріалів. Дуже компактний, не займе багато місця в рюкзаку чи сумці. Power Bank обладнаний індикатором рівня заряду, який активується кнопкою, і ви можете в будь-який час перевірити стан акумулятора.
Особливості:
Ця модель має велику ємкість - 20 000 mAh і довгий період збереження заряду
Ємкий заряд акумулятора який дозволить багато разів зарядити ваші гаджети
2 USB- порти (1USB і 1Type-C) для зарядки ваших гаджетів
Світлодіодний цифровий дисплей. Ви можете перевірити рівень заряду в будь-який час
Багаторівневий захист від Замикання та перегрів забезпечує безпечне зарядку
Вогнетривкі матеріали виготовлені PowerBank
Підтримує швидку зарядку Power Delivery (PD) і заряд Quick Charge 3.0
Характерики:
Ємкість батареї: 20 000 мАч;
Тип акумулятора: LiPol
Вхід: micro-USB/Type-C: 5В/3 а макс.;
Вихід: USB-A 5 В/3 А;
Вихід: Type-C 5 В/2.4 А PD;
Загальний вихід: 5 У / 3 А;
Індикатор рівня заряду акумулятора: так;
Акумулятор: літій-полімерний;
Розмір: 145x70x15 мм;
Вага: 408
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 405 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 699 ₴










