
Роутер Wi-Fi TP-Link Archer C24 2,4 мГц, 5,0 мГц
- Немає в наявності
- Код: mb-73090
999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Wi-Fi роутер TP-LINK Archer C24
TP-LINK Archer C24
Найкращий дводіапазонний роутер для дому
TP-LINK Archer C24 допоможе організувати домашню мережу Wi-Fi зі стабільним з'єднанням і високою швидкістю передавання даних. Ви зможете користуватися кількома пристроями, дивитися потокове відео з високою роздільною здатністю, вести онлайн трансляції, спілкуватися та грати в сучасні онлайн-ігри.

Два діапазони
Діапазон 2.4 ГГц зі швидкістю до 300 Мбіт/с забезпечує швидке завантаження й коректну роботу пристроїв навіть на видаленні завдяки широкому покриттю та стійкому сигналу. Діапазон 5 ГГц зі швидкістю до 433 Мбіт/с підійде для плавних 4К стримінгів і вимогливих ігор.
Стабільне покриття з TP-LINK
Чотири діагональні антени забезпечують велику площу покриття, яка повністю охоплює квартиру та дає змогу користуватися домашньою мережею з будь-якої точки дому. З TP-LINK Archer C24 ви забудете про буферизації та затримки під час завантаження.
Три режими
Використовуйте TP-LINK Archer C24 як роутер, точку доступу або підсилювач Wi-Fi сигналу, щоб максимально ефективно використовувати його можливості для створення стабільної та швидкої домашньої мережі.
Мережа для гостей
Гостьова мережа дасть змогу вам надавати окремий доступ до Wi-Fi вашим гостям і не турбуватися про збереження особистих даних.


Застосунок для настроювання Tether
Встановіть на свій смартфон застосунок Tether, щоб швидко підлаштувати роботу TP-LINK Archer C24 під свої потреби. Зрозумілий і функціональний інтерфейс дасть змогу використовувати всі можливості обладнання та контролювати й керувати за допомогою вашого мобільного ґаджета.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість USB-портів | 0 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Режим моста | Так |
| Стан | Новий |
| Стандарт з'єднання | 802.11 ac |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 24.3 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 115 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 106.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Інтерфейс | WAN /x1 10/100 Мбіт/с, LAN /x4 10/100 Мбіт/с |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Комплектація | Кабель RJ-45, Адаптер живлення, Керівництво по швидкому настроюванню, Маршрутизатор |
| Особливості | Кнопка ON/OFF, Кнопка WPS/Reset, Кнопка включення/виключення бездротового сигналу |
| Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6 |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b, g, n, ас, a |
| Тип | маршрутизатор |
| Віддалене управління | Контроль доступу, Локальне управління, Віддалене управління |
- Ціна: 999 ₴








