
Повербанк із швидкою зарядкою Xiaomi Redmi 20000mAh 18W PB200LZM/VXN4304GL Чорний
- Немає в наявності
- Код: mb-72848
999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Портативна батарея Xiaomi Redmi 20000mAh Black (PB200LZM) EAN/UPC: 6934177716874
Резервне джерело енергії
Портативна батарея Xiaomi Redmi 20000 mAh чудово підходить для тих, кому необхідно мати біля себе мобільний акумулятор для різних цілей: зарядити смартфон, планшет, смарт-годинник, увімкнути ліхтарик або вентилятор. Запас на 2000 мАг дозволить кілька разів зарядити телефон або планшет (залежно від моделі). Підтримка технології швидкого заряджання істотно прискорює процес відновлення енергії.


Літій-полімерний акумулятор
Застосування якісних літій-полімерних батарей стало запорукою продуктивного функціонування, оптимальної витрати та швидкого перетворення. Конверсія суттєво зросла, а ви отримуєте гаджет із повним зарядом досить швидко. Захист від найпоширеніших неприємних факторів забезпечений: як від механічних пошкоджень, так і від нестабільних показників струму та напруги, що тягнуть за собою перегрів, замикання, перезаряд тощо.
Швидка зарядка
Представлена модель паувербанку підтримує функціонал швидкого заряджання, що дозволяє прискорено відновлювати енерговтрати гаджетів. Швидка зарядка працює в обидві сторони: як для підключеного обладнання, так і для Xiaomi Redmi 20000 mAh. Не витрачайте більше жодної секунди дорогоцінного часу.


Мікрострумовий режим
Для невеликих девайсів передбачено режим з оптимальними показниками струму - мікрострумовий. З його допомогою можна швидко відновити запаси енергії для гарнітури Bluetooth, фітнес-трекера або кишенькового ліхтарика. Повна безпека процесу заряджання на малих показниках струму забезпечена.
Інтерфейси будь-якого типу
Панель слотів паувербанку Xiaomi Redmi 20000 mAh використовує два вхідні порти (MicroUSB та USB Type C), а також два вихідні (USB Type A). Таке поєднання дозволить одночасно заряджати смартфон і планшет, а також зручно заповнювати витрачений заряд портативного девайсу. Максимальна межа потужності відповідає рівню 18 Вт.

Завжди з вами
Малогабаритний корпус зовнішнього акумулятора має товщину 27.3 мм, що для такого пристрою дуже малий показник. Портативна батарея важить всього 420 г, при цьому дарує великий запас енергії, що актуально в умовах, коли немає джерела підключення до мережі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 73.6 мм |
| Висота | 27.3 мм |
| Вага | 420 г |
- Ціна: 999 ₴










