
Повербанк із швидкою зарядкою 30000mAh 20W Baseus Bipow Digital Display (PPDML-N01 / PPBD050401)
- Немає в наявності
- Код: mb-72886
1 899 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Портативна батарея Baseus Bipow Digital Display 2USB+Type-C 20W 30000mAh QC3.0 / PD3.0 (PPDML-N01 / PPBD050401) Black
Baseus Bipow Digital Display Power bank 30000mAh 20W Black – портативний зарядний пристрій, який використовується для підзарядки смартфона або інших пристроїв. Цей пристрій призначений для носіння з собою, має вбудований літієвий акумулятор.
Power Bank Baseus PPDML-N01 має класичний дизайн, легкий і компактний, він має всі необхідні характеристики, щоб стати хорошим компаньйоном у Ваших подорожах.
-
Бренд: Baseus.
-
Модель №. : Ppbd30k.
-
Тип Батареї: Полімерна Літієва Батарея
-
Ємність: 30000 Маг / 3,7 В (111 Год)
-
Номінальна Потужність: 18000 МАч (5 В / 3а)
-
Швидкість Перетворення Енергії: ≥75%
-
Мікро Вхід: 5V / 2A, 9V / 2A
-
Вхід Типу C: 5V / 3A, 9V / 2A
-
Вихід Типу C: 5V / 3A, 9V / 2.22 A, 12V / 1.5 A
-
USB1 / USB2 Вихід: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5 A
-
Загальна Продуктивність: 5 В / 3А Макс.
-
Розмір: 153 * 68,8 * 41,9 Мм
-
Вага: 645г

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 645 г |
| Висота | 41.9 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 68.8 мм |
- Ціна: 1 899 ₴











