
Ультратонкий повербанк Hoco J55 Neoteric Li-pol Power Bank 10000mAh 2xUSB 2A Black
- Немає в наявності
- Код: mb-72532
499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hoco J55 Neoteric Li-Pol тонкий портативний акумулятор 10000mAh 2xUSB 2A виходу з LED індикатором
1. Ємність батареї: 10000mAh, 37Wh. Номінальна ємність: 5900mAh (5V TYP 2A).
2. Вхід: Micro-USB / Type-C: 5V/2A макс.
3. Вихід: USB 1 / 2: 5V/2A. Загальний вихід: 5V/2A макс.
4. LED індикатор рівня заряду (активація кнопкою).
5. ABS + PC вогнетривкий.
6. Розмір: 134*68*15мм. Вага: 210г.

Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 499 ₴








