
Автономний пусковий пристрій (бустер) 70mai Car Jump Starter Max 18000 mAh (Midrive PS06)
- Немає в наявності
- Код: mb-72433
5 359 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Автономний пусковий пристрій (бустер) 70mai Car Jump Starter Max 18000 mAh (Midrive PS06)
70mai jump starter max
Універсальний помічник
70mai jump starter max чудово підходить для будь-якого автомобільного обладнання на 12 В, тому він може підтримувати роботу холодильника, DVD-плеєра та навіть пилососа. Також пристрій має вихід 5 В/2,4 А, завдяки якому є можливість зарядити телефон, планшет, ноутбук і іншу техніку.


Швидкий запуск автомобіля
70mai jump starter max дає змогу швидко запустити дизельні транспортні засоби зі стартовою потужністю до 3,5 літра, а також бензинові засоби пересування з об'ємом до 8,0 літрів. Для цього сила струму зовнішнього акумулятора становить 450 А, а пікове значення досягає 1000 А.
Сучасний дизайн
Зовнішній вигляд пристрою представлений сучасним дизайном чорного кольору. Він чудово відчувається в долоні, а завдяки невеликим розмірам 70mai jump starter max легко поміщається в невеликій сумочці. Ємність акумулятора становить 18 000 мА·год, водночас вбудований індикатор завжди покаже кількість заряду. Модель обладнана яскравим ліхтариком, який стане в пригоді під час запуску автомобіля в темну пору доби.


Надійність і безпека
Розробники обладнали пристрій 8 рівнями захисту, які гарантують максимальну безпеку під час експлуатації. 70mai jump starter max не боїться короткого замикання, перегрівання, перенапруги, надструму, перевантаження та інших неприємних чинників. Водночас пристрій здатний впевнено працювати за температури від -20 до 60 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пусковий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.692 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 217 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для запуску бензинового двигуна | до 8.0 L |
| Для запуску дизельного двигуна | до 3.5 L |
| Ємність акумулятора, мА·ч | 18000 |
| Піковий струм | 1000 А |
| Пусковий напруга | 12V |
| Пусковий струм | 450 А |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Основні атрибути | |
| Зарядка батареї | Від USB |
- Ціна: 5 359 ₴










