
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T86L PD 25W fast charger + USB C to lighting set (6972573338207) Білий
- Готово до відправки
- Код: ko-37731
299 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T86L PD 25W fast charger + USB C to lighting set (6972573338207)
колір: Білий
Опис
Мережевий зарядний пристрій WUW T86L PD 25W Fast Charger + USB C to lighting set — сучасний, виготовлений у класичному дизайні адаптер, створений для якісного заряджання смартфонів і планшетів.
Модель вирізняється стильним зовнішнім виглядом і компактними розмірами, що визначає комфортну повсякденну експлуатацію. Її виняткова надійність і довговічність гарантують стабільність процесу заряджання та мінімізують можливі ушкодження, викликані перегрівом, короткими замиканнями, стрибками напруги та перевантаженням. Корпус аксесуара виготовлений зі стійкого до ударів і відкритого вогню пластику, виготовлений із заокругленими бічними гранями та приємною на дотик глянсовою поверхнею.
Пристрій обладнаний одним роз'ємом Type-C, розташованим у торці, він може використовуватися для заряджання сумісних ґаджетів за протоколами PPS, QC 3.0/2.0, AFC і PD з максимальною потужністю на виході 25W. До комплекту входить кабель Type-C — Lightning.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 25 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 110 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | T86L |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 2.0/3.0; Quick Charge 3.0; PPS |
- Ціна: 299 ₴


