
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T108 PD 40W charger with C-C cable (6978749570358) Білий
- Готово до відправки
- Код: ko-37730
299 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T108 PD 40W charger with C-C cable (6978749570358)
колір: Білий
Опис
WUW T108 PD 40W charger with C-C cable — это современный сетевой адаптер с одним портом USB-C, предназначенный для быстрой и стабильной зарядки смартфонов, планшетов и других гаджетов с поддержкой USB-C. Благодаря поддержке протоколов PD QC устройство обеспечивает оптимальную мощность, безопасную работу и минимальный нагрев.
ПРЕИМУЩЕСТВА:
− Быстрая зарядка до 40W.
− Поддержка современных стандартов PD, QC.
− Кабель Type-C — Type-C в комплекте.
− Совместимость с большинством устройств с USB-C.
− Компактный и легкий корпус.
− Многоуровневая защита от перегрева, перенапряжения и короткого замыкания.
− Идеальный вариант для дома, офиса и путешествий.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 40 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 110 – 240 V; 1 А; 50/60 Hz |
| кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | T108 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 299 ₴


