
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T79L PD 20W USB C charger with type c to lightning cable (6972573336234) Білий
- Готово до відправки
- Код: ko-37703
249 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T79L PD 20W USB C charger with type c to lightning cable (6972573336234)
колір: Білий
Опис
Потужний і компактний зарядний пристрій WUW T79L PD 20 W USB C charger with type c to lightning cable з технологією QC3.0 і PD (Power Delivery) дає змогу швидко заряджати ґаджети. До комплекту також входить кабель Type-C/Lightning.
Під час використання швидкого заряджання смартфон безперервно надсилає зарядному пристрою інформацію про стан акумулятора, аналізуючи яку блок живлення регулює вихідну потужність, змінюючи напругу та силу струму.
Цей зарядний пристрій від WUW рекомендований для роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо він не має функції Quick Charge або PD (Power Delivery).
Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати із собою у відрядження, подорож або на роботу й не турбуватися про заряджання необхідних у повсякденному житті ґаджетів.
Зарядний пристрій WUW T79L виготовлений із вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Для безпеки ґаджетів у пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
від перевантаження за силою струму;
− перезарядка, перегрева;
− перевантаження;
− різних перенапруг;
− коротких замыканий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | T79L |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 20 W |
- Ціна: 249 ₴


