
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T92 2USB/2.4A set type-c (6972573337682) Білий
- Готово до відправки
- Код: ko-37601
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T92 2USB/2.4A set type-c (6972573337682)
колір: Білий
Опис
WUW-T92 2USB/2.4A set type-c ─ комплект із зарядного пристрою з двома USB-портами та кабелем USB ─ Type-C. Він допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.
Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з вогнетривкого полікарбонату та ABS-пластику, які стійкі до високих температур та зовнішніх пошкоджень.
Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В.
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.
ОСОБЛИВОСТІ:
− мережний зарядний пристрій, оснащений двома роз'ємами USB;
− в комплект входить кабель USB — Type-C;
− максимальна сила струму: 2.4А;
− підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
− вбудована система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання, електромагнітного випромінювання чи перезаряджання;
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вхід | 110 – 240 V; 0.35 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| кабель | USB-A to Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | T92 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 149 ₴





