
Розумний лазерний далекомір Xiaomi HOTO Black QWCJY001
- Готово до відправки
- Код: mi-3028397
2 799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розумний лазерний далекомір Xiaomi HOTO Black
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOTO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення лазера | 30 с |
| Автоматичне вимкнення | 180 с |
| Вага | Близько 36 г |
| Вологість зберігання | 20% ~ 80% відносної вологості |
| Відстань передачі Bluetooth | Близько 8 м |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина хвилі | 630-680 нм |
| Діапазон виміру | 0.05-30 м |
| Екран | 0.96-дюймовий OLED-екран |
| Літієвий акумулятор | 3.7 В | 200 мАг |
| Мінімальний розмір екрану | 0.001 м |
| Одиниця вимірювання | м/ фут |
| Параметри заряджання | 5 В | 1 А |
| Робоча потужність | 0.7 Вт (макс.) |
| Робоча температура | -10 °C ~ 50 °C |
| Розмір | 73 x 33.2 x 16.8 мм |
| Температура зберігання | -20 °C ~ 60 °C |
| Тип | Лазерний далекомір |
| Точність виміру | ± 2 мм |
| Тривалість зарядки | Близько 100 хв |
- Ціна: 2 799 ₴











