
УМБ HOCO Sabio fully compatible power bank with 3 cables J132B 30000mAh |1USB/1Type-C, 22.5W/3A, PD/QC| (6942007632614) black
- Готово до відправки
- Код: mb-78281
1 499 ₴
1 274,15 ₴
-15%
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ HOCO Sabio fully compatible power bank with 3 cables J132B 30000mAh |1USB/1Type-C, 22.5W/3A, PD/QC| (6942007632614) black
колір: Чорний
HOCO Sabio J132B – це надійний універсальний зовнішній акумулятор великої ємності, що забезпечує стабільне заряджання одночасно кількох пристроїв. Оснащений вбудованими кабелями Lightning, USB-C і USB-A, він стане ідеальним варіантом для подорожей, роботи та повсякденного використання.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 30000mAh (номінальна – 16500mAh)
✔ Вихід:
- USB-C: 20W (PD/QC/FCP/AFC)
- USB-A: 5V/3A
- USB-C кабель: 22.5W (QC/FCP/SCP/AFC)
- Lightning кабель: 5V/2.4A
✔ Вхід: USB-C – 18W
✔ Загальний вихід: 5V/2A
✔ Матеріал корпусу: вогнетривкий ABS+PC
✔ Осередок: літій-полімерний
✔ Дисплей: LED-дисплей заряду
✔ Розмір: 152 × 67 × 43 мм
✔ Вага: 650 г
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для заряджання | 1USB |
| Швидке заряджання QC| PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Ємність | 30000mAh |
| Заводський артикул | 6942007632614 |
| Заряджання за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Combo |
| Потужність (W) | 22.5W |
| Показник заряду | LCD Display |
| Сила струму (А) | 3.0A |
- Ціна: 1 274,15 ₴





