
Уцінка! Повербанк для роутера 5V/9V/12V POE 15/24 вольт 10400 mAh UPS Energy Mini 18 W | ДБЖ для роутера
- Немає в наявності
- Код: mb-75104_1
2 499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Огляд безперебійного джерела живлення для роутера 5V/9V/12V POE 15/24 вольтів 10400mAh UPS Energy Mini | Повербанк для роутера | ДБЖ для роутер 18 Вт
Уцінка! Декілька подряпин на кришці, товар новий. Дивіться останні два фото.
Зверніть увагу! Це оновлена модель 2025 року, є незначні відмінності в дизайні верхньої кришки пристрою!
Основні характеристики:
- Функція UPS/POE/USB
- Тип батареї: Літій-Іонна
- Місткість: 10400 ма-ч
- Швидке заряджання: 2 часа
- Час автономної роботи: до
- 8 годин
- Матеріал: АБС пластик
- Вхідна напруга: AC 85 ~ 265 V 50/60Hz 0.5 A (макс)
- Виходи: 5V/2A; 9V1A; 12V1A, POE: 15V/0.6A; 24V/0.6A
- Розміри: 160 x 30 x 105 мм
- Вага: 390 г
- Комплектація
- Джерело автономного живлення (UPS)
- Кабель живлення 220 В (0,8 м)
- Кабель-разветвлитель DC 5.5*2.5 - 2 x DC 5.5*2.5 (30 см)
Опис:
UPS Energy Mini — це універсальне джерело безперебійного живлення з вбудованим літієвим акумулятором, який забезпечує живлення пристроїв у разі вимкнення електроенергії. Під час повернення електроенергії пристрій автоматично починає заряджати акумулятор і подає живлення безпосередньо до під'єднаних пристроїв, усуваючи потребу втручання користувача.
Особливості:
- Автоматичне перемикання: Пристрій автоматично подає живлення на під'єднані пристрої під час вимкнення електрики та починає заряджатися під час повернення електроенергії.
- Індикатори: На верхній частині корпусу розташовані індикатори рівня заряду та стану живлення, а також кнопка живлення.
- Багатофункціональні виходи: Наявність різних інтерфейсів, як-от USB, DC і PoE, робить пристрій ідеальним для різних пристроїв — від роутерів до IP-камер.
- Універсальність заряджання: Вхідна напруга варіюється від 85 до 265 В, що робить пристрій ідеальним для використання в різних умовах.
Висновки:
UPS Energy Mini — це надійне та зручне рішення для тих, хто хоче бути впевненим у безперебійній роботі своїх пристроїв. Чи то вдома, на роботі чи в подорожах, цей безперебійник забезпечить вам безперервну роботу ваших пристроїв.
Корисна інформація: Як розрахувати час роботи WiFi роутера від ДБЖ?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Час зарядки | 2 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Безперебійник |
| Ємність | 10400 mAh |
| Роз'єми Вихід | Combo |
| Захист від переполюсування | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 2 499 ₴










