
Монітор Xiaomi Monitor A27i EU (ELA5345EU) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-37991
9 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Монітор Xiaomi Monitor A27i EU (ELA5345EU)
колір: Чорний
Опис
Монітор з роздільною здатністю Full HD забезпечує комфортні умови для роботи та використання мультимедіа. Це майже універсальне рішення, яке дозволяє комфортно працювати в офісі, а також займатися графікою або дизайном. Роздільна здатність Full HD (1920 x 1080) також ідеально підходить для ігор і перегляду фільмів.
СПІВВІДНОШЕННЯ СТОРІН 16:9
Це монітор з найбільш універсальним співвідношенням сторін 16:9, яке є популярним вибором як для роботи, так і для мультимедійних додатків. Широкоформатний екран забезпечує оптимальний робочий простір, а також добре показує себе в іграх і при перегляді фільмів.
ЧУДОВА ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ ЗАВДЯКИ IPS-МАТРИЦІ
Відмінна передача кольору, висока якість зображення та широкі кути огляду забезпечуються IPS-матрицею. Це найпоширеніший тип матриць у комп'ютерних моніторах, і на те є вагомі причини. IPS-матриці надзвичайно універсальні - вони чудово підходять для ігор, перегляду фільмів, а також для графічних та офісних робіт. IPS-матриці постійно вдосконалюються виробниками, які розробляють власні рішення для покращення якості відображення кольорів або збільшення часу відгуку. Найпопулярнішими технологіями є Nano IPS, Fast IPS, Agile-Splendor IPS та Rapid IPS матриці.
ПОДБАЙТЕ ПРО СВІЙ ЗІР ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕХНОЛОГІЇ ЗМЕНШЕННЯ СИНЬОГО СВІТЛА
Синє світло, яке зазвичай випромінюється моніторами, може спричинити порушення сну, втому очей і навіть пошкодження очей. Ця модель монітора не лише пропонує оптимальні технічні характеристики, але й оснащена передовою технологією, яка зменшує випромінювання синього світла. Це вигідне рішення для кращого захисту ваших очей, навіть якщо ви проводите багато годин за комп'ютером щодня.
ДІАГОНАЛЬ 27"
27-дюймовий монітор забезпечить оптимальні умови для роботи та розваг за вашим робочим столом. Це популярний вибір як для офісної роботи та навчання, так і для ігор. Монітори такого розміру не займають багато місця, але гарантують достатній розмір екрану для більшості програм.
ЧАСТОТА ОНОВЛЕННЯ 100 ГЦ
Обирайте високу частоту оновлення. Ця модель монітора пропонує частоту оновлення 100 Гц, що забезпечує високу плавність зображення, а також дуже високий рівень комфорту користувача, який особливо відчувається під час тривалої роботи за монітором, а також під час тривалих ігор.
ЧАС ВІДГУКУ 6 МС
Завдяки часу відгуку 6 мс цей монітор ідеально підходить для більшості застосувань. Ви можете використовувати його для ігор, перегляду фільмів і роботи. Це універсальне рішення, яке приємне для очей і водночас доступне за ціною.
ЗАОЩАДЖУЙТЕ ПРОСТІР, ВИКОРИСТОВУЮЧИ НАСТІННЕ КРІПЛЕННЯ
Монітор можна розмістити на робочому столі, а можна повісити на стіну, щоб звільнити трохи більше місця на робочому столі. Цю модель монітора можна закріпити на стіні за допомогою стандарту VESA.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина кольору | 8 біт |
| Діагональ дисплею | 27" |
| Колір | Чорний |
| Колірне охоплення sRGB | 99% |
| Комплект постачання | Монітор, підставка, кабель живлення, блок живлення, кабель HDMI, документація |
| Контрастність | 1000:1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення | VESA 75х75 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Максимальна частота розгортки екрана | 100 Гц |
| Мoдель | A27i |
| Покриття екрана | Матове |
| Роздільна здатність дисплею | 1920 × 1080 |
| Розміри з підставкою | 612.3 × 451.7 × 170 мм |
| Роз'єми | 1 × DisplayPort; 1 × Hdmi |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип підсвічування | WLED |
| Час відгуку матриці | 6 mc |
| Яскравість | 250 кд/㎡ |
- Ціна: 9 ₴








