
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series PPS 45W Black (CCMLC20C-01) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-9235
699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series PPS 45W Black (CCMLC20C-01)
колір: Чорний
Опис
Baseus Magic Series PPS 45W Black ─ це автомобільний пристрій для зарядки гаджетів з технологією Quick Charge 3.0 USB. Пристрій має 2 стандартні USB-входи. З його поміччю можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.
Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із міцного пластику, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень. Приємне підсвічування світлодіодного цифрового індикатора вкаже статус зарядки і допоможе швидко знайти USB-порти.
Для безпеки гаджетів в пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження та перезарядки.
Особливості:
− Матеріал: вогнестійкий ABS-пластик;
− Потужність: 5В/6A Max;
− Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge 3.0;
− Підходить для бездротової зарядки: стандарту Qi;
− Кількість USB-портів: 2;
− Світлодіодний цифровий індикатор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 г |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Magic Series PPS |
| Швидка зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
- Ціна: 699 ₴





