
Тример Remington Beard Kit для бороди вусів і голови акум. титан.напил. бордовий
- Готово до відправки
- Код: MB4047
2 899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Remington Тример Beard Kit, для бороди, вусів і голови, акум., титан.напил., бордовий
Створюйте бороду в комфортних домашніх умовах за допомогою набору для стрижки бороди. Його леза з титановим покриттям, що самозаточуються, тому ви завжди отримаєте гостру, першокласну стрижку. Легко створюйте різні стилі та насолоджуйтесь індивідуальним укладанням завдяки гребінцям з регульованою довжиною. Набір для бороди оснащений міцними лезами з титановим покриттям, які зрізають навіть найгустіше волосся, забезпечуючи чудову стрижку. Леза також розроблені як самозагострювальні, тому вони заточуються, поки підрівнюєте волосся на обличчі.ОСОБЛИВОСТІ
ІНДИВІДУАЛЬНА УКЛАДКА
Набір для стрижки бороди подбає про всі ваші потреби. Регульована гребінець XL довжиною 20-35 мм ідеально підходить для підрівнювання довгої бороди, а якщо ви віддаєте перевагу більш короткому укладання, є регульована гребінець короткої довжини 1,5-18 мм і гребінець для щетини 1-5 мм. Для більш детального укладання скористайтесь триммером Pop-Up для створення чітких ліній навколо бороди та бакенбард.








Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна довжина підстригання | 35 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.59 кг |
| Час зарядки | 16 |
| Час роботи | 90 |
| Індикатор заряджання | Да |
| Джерело живлення | Мережа, акумулятор |
| Кількість насадок у комплекті | 3 шт |
| Комплектація | Тример |
| Матеріал насадок | Пластик |
| Об'єм в пакованні | 0.0034 м3 |
| Особливості | Акумулятор ni-mh |
| Покриття лез | Титанове |
| Розмір в пакованні | 80 х 170 х 250 мм |
| Регулювання довжини стриження | Змінний насадок |
| Тип | Для бороди, для вусів |
- Ціна: 2 899 ₴








