
Чехол Spigen Liquid Air Samsung Galaxy A6 Plus black (597CS24095) EAN/UPC: 8809606426854
- Немає в наявності
- Код: mb-54387
309 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spigen |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Samsung |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05 кг |
| Вбудований акумулятор | Немає |
| Вбудований динамік | Немає |
| Висота | 10 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 200 мм |
| Додатково | Air Cushion Technology для захисту кутів, На задній частині вигравіруваний геометричний малюнок |
| Захист корпусу | від подряпин, ударів |
| Кріплення на пояс | Немає |
| Обсяг | 0.0002 м3 |
| Ремінець на руку | Немає |
| Ремінець на шию | Немає |
| Сумісність | Samsung Galaxy A6 (A600) 2018 |
| Товар на сайті виробника | https://www.spigenstore.com.au/spigen-galaxy-a8-plus-2018-liquid-air-armor-2694360 |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 309 ₴





